Konferencja ?Global Development and the EU New Member States ? time for a relaunch??

PAH i GDRG prezentują:

Konferencja ?Global Development and the EU New Member States ? time for a relaunch??
 ?Rozwój globalny a nowe państwa członkowskie UE ? czas na nowe otwarcie??

26-28 Maja 2011, Warszawa

U progu Polskiej Prezydencji w Radzie UE siedem instytucji europejskich wraz z Komisją Europejską i UNDP zdecydowały się na współpracę przy organizacji trzydniowej, międzynarodowej konferencji poświęconej kwestiom globalnego rozwoju i współpracy na rzecz rozwoju. 

Wydarzenie jest organizowane przez Polską Akcję Humanitarną, Global Development Research Group i Szkołę Wyższą Psychologii Społecznej we współpracy z Fundacją Pontis, NGO Support Center, Centrum Studiów nad Rozwojem oraz Norweskim Instytutem Spraw Międzynarodowych.

Konferencję uświetni profesor Jerzy Buzek, Przewodniczący Parlamentu Europejskiego, który wygłosi wykład w ramach ?Wykładów Kapuścińskiego? ? cyklu organizowanego przez Komisję Europejską i UNDP. 

Pierwszy dzień konferencji odbędzie się w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej, a kolejne dwa w Pałacu Kultury i Nauki. Wydarzenie jest organizowane we współpracy z Urzędem Miasta stołecznego Warszawy.

Równolegle do oficjalnego programu wydarzeń zaplanowane zostały Targi lokalnych i globalnych inicjatyw oraz atrakcje dla mieszkańców w namiocie i na stoisku PAH na płycie przed głównym wejściem do PKiN. 

Do udziału w konferencji zapraszamy posłów i senatorów, przedstawicieli administracji państwowej i samorządowej, środowiska akademickiego, organizacji pozarządowych oraz wszystkie osoby zainteresowane tematyką współpracy rozwojowej.

Rejestracja uczestników odbywa się poprzez formularz online

Liczba miejsc ograniczona. Na zgłoszenia czekamy do 15 maja 2011.

Organizatorzy nie pokrywają kosztów podróży i zakwaterowania uczestników konferencji.

WEJDŹ NA PODSTRONĘ POŚWIĘCONĄ KONFERENCJI >>>

Share this post

You are here: Home